werkgebied_liefbeestje gastouderbureau het liefbeestje weert

Waar zijn wij actief?

Wij hebben vestigingen door heel Limburg en Zuidoost-brabant. Hieronder een overzicht van onze vestigingen en bijbehorende contactgegevens.

Regio Weert en Nederweert
Lauri van Gansewinkel
lvangansewinkel@liefbeestje.nl
06-24935477

Zuid-Limburg (gebieden 046, 045)
Debbie Mussen en Cindy Beynsberger
Postbus 98
6120 AB  Born
046-2340555
dmussen@liefbeestje.nl en cbeynsberger@liefbeestje.nl
06-42044080 en 06-48239922

Maastricht en omgeving
Melinda Korpershoek
mkorpershoek@liefbeestje.nl
06-82284675

Midden-Limburg
Klaartje ter Horst
kterhorst@liefbeestje.nl
06-53224838

Venray en omgeving
Claudia Sarkol
csarkol@liefbeestje.nl
06-10131299

Reuver en omgeving
Sharon van Hoof
svanhoof@liefbeestje.nl
06-14035700

Zuid-Oost Brabant
Lonneke Moonen
lmoonen@liefbeestje.nl
06-22174950

Helmond en omgeving
Ilse Schriek
ischriek@liefbeestje.nl
06-24947263

Midden-Brabant
Silke Jansen van Galen
sjansenvangalen@liefbeestje.nl
06-28923584

Gastouderbureau Het Liefbeestje is een gastouderbureau voor kinderopvang in de grote, maar ook in de kleinere regio’s. Zo zijn wij onder andere actief in regio Weert, Roermond, Venlo, Venray, Echt, Sittard-Geleen-Born, Heerlen, Landgraaf, Brunssum, Kerkrade en Maastricht.
Ook Zuidoost-brabant behoort tot ons werkgebied, wij hebben gastouders in onder andere Someren-Asten, Boxmeer, Cuijk, Eindhoven, Geldrop, Veldhoven, Heeze-Leende, Valkenswaard, Helmond, Rijen en Tilburg. Ook in de kleinere plaatsen of kerkdorpen zoals Thorn, Hulsberg, Geulle, Steensel of Budel kun je de Liefbeestje-auto tegenkomen.

Onder het kopje overzicht gastouders kun je precies zien waar wij allemaal gastouders bemiddelen. Uiteraard kiezen niet al onze gastouders er voor om zichzelf op onze site te presenteren, staat de regio waarin je zoekt er niet bij, neem dan contact met ons op over de mogelijkheden.