werkgebied_liefbeestje gastouderbureau het liefbeestje weert

Waar zijn wij actief?

Wij hebben vestigingen in diverse delen van Nederland. Hieronder een overzicht van onze vestigingen en bijbehorende contactgegevens.

Regio Weert en Nederweert
Lauri van Gansewinkel
lvangansewinkel@liefbeestje.nl
06-24935477

Zuid-Limburg (gebieden 046, 045)
Debbie Mussen en Cindy Beynsberger
Postbus 98
6120 AB  Born
046-2340555
dmussen@liefbeestje.nl en cbeynsberger@liefbeestje.nl
06-42044080 en 06-48239922

Maastricht en omgeving
Melinda Korpershoek
mkorpershoek@liefbeestje.nl
06-82284675

Midden-Limburg
Klaartje ter Horst
kterhorst@liefbeestje.nl
06-53224838

Cuijk en omgeving
Claudia Ramakers en Elfie van Haren
cramakers@liefbeestje.nl en evanharen@liefbeestje.nl
06-10131299

Reuver en omgeving
Sharon van Hoof
svanhoof@liefbeestje.nl
06-14035700

Zuid-Oost Brabant
Lonneke Moonen
lmoonen@liefbeestje.nl
06-22174950

Helmond en omgeving
Ilse Schriek
ischriek@liefbeestje.nl
06-24947263

Midden-Brabant
Silke Jansen van Galen
sjansenvangalen@liefbeestje.nl
06-28923584

Noord-Brabant Noord (Groene woud)
Jolanda Nieuwlands
jnieuwlands@liefbeestje.nl
06-42169421

Drechtsteden
Deborah Buitendijk
dbuitendijk@liefbeestje.nl
06-57671817

Twente (Hengelo e.o.)
Sylvia Koops
skoops@liefbeestje
06-19951439

Gastouderbureau Het Liefbeestje is een gastouderbureau voor kinderopvang in de grote, maar ook in de kleinere regio’s. Zo zijn wij onder andere actief in geheel Limburg, diverse delen van Noord-Brabant, de Drechtsteden en Twente.

Onder het kopje overzicht gastouders kun je precies zien waar wij allemaal gastouders bemiddelen. Uiteraard kiezen niet al onze gastouders er voor om zichzelf op onze site te presenteren, staat de regio waarin je zoekt er niet bij, neem dan contact met ons op over de mogelijkheden.