werkgebied_liefbeestje gastouderbureau het liefbeestje weert

Waar zijn wij actief?

Wij hebben vestigingen in diverse delen van Nederland. Hieronder een overzicht van onze vestigingen en bijbehorende contactgegevens.

Regio Weert en Nederweert
Lauri van Gansewinkel
lvangansewinkel@liefbeestje.nl
06-24935477

Zuid-Limburg (gebieden 046, 045)
Debbie Mussen en Cindy Beynsberger
Postbus 98
6120 AB  Born
046-2340555
dmussen@liefbeestje.nl en cbeynsberger@liefbeestje.nl
06-42044080 en 06-48239922

Maastricht en omgeving
Houder: Melinda Korpershoek
mkorpershoek@liefbeestje.nl
06-82284675

Midden-Limburg
Klaartje ter Horst
kterhorst@liefbeestje.nl
06-53224838

Cuijk en omgeving
Houder: Elfie van Haren en bemiddelaar Claudia Ramakers
evanharen@liefbeestje.nl en cramakers@liefbeestje.nl
06-10131299

Noord-Limburg
Houder: Sharon van Hoof
svanhoof@liefbeestje.nl
06-14035700

Cranendonck  en omgeving
Madeleine Kruysen
mkruysen@liefbeestje.nl
06-10495755

Zuidoost Brabant
Houder: Lonneke Moonen
lmoonen@liefbeestje.nl
06-22174950

Helmond en omgeving
Houder: Ilse Schriek
ischriek@liefbeestje.nl
06-24947263

Rijen en omgeving
Houder: Silke Kuneman
skuneman@liefbeestje.nl
06-28923584

’s Hertogenbosch en omgeving
Houder: Ryanne van den Burgh
rvdburgh@liefbeestje.nl
06-27126797

Drechtsteden en omgeving
Houder: Deborah Buitendijk
dbuitendijk@liefbeestje.nl
06-57671817

Twente Oost
Sylvia Koops
skoops@liefbeestje.nl
06-19951439

Utrecht en Gouda
Houder: Nikki Boevé
nboeve@liefbeestje.nl
06-24156202

Gelderland-Oost
Lisette
info@liefbeestje.nl
06-27119028

Gastouderbureau Het Liefbeestje is een gastouderbureau voor kinderopvang in de grote, maar ook in de kleinere regio’s. Zo zijn wij onder andere actief in geheel Limburg, diverse delen van Noord-Brabant, de Drechtsteden en Twente.

Onder het kopje overzicht gastouders kun je precies zien waar wij allemaal gastouders bemiddelen. Uiteraard kiezen niet al onze gastouders er voor om zichzelf op onze site te presenteren, staat de regio waarin je zoekt er niet bij, neem dan contact met ons op over de mogelijkheden.